Yenilik Partisi Genel Başkanı Yılmaz Gaziantep İl Kongresinde Açıklamalarda Bulundu.

Gaziantep 1.olağan kongresinde partilileriyle bir araya geldi saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla programı Yenilik partisi il başkanı Kazım Ateş bir konuşma gerçekleştirdi.
Yenilik Partisi Genel Başkanı Yılmaz Gaziantep İl Kongresinde Açıklamalarda Bulundu.
 

 

Genel Başkan Öztürk Yılmaz Türkiye ve Dünya gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu." Biz ülkenin her tarafını kendi imkanlarımız ile geziyoruz buraya gelirken Emniyet müdürlüğü bizim araçlarımıza Eskort vermedi bu Vali beyin talimatı ile olmuştur. Emniyetteki memur'da Vali beyde vatandaşın vergileriyle maaşını alıyordur , halkını korumak zorundadır güya salonda polis var onlar bizi burada koruyamaz dışarıda korumalıdır.

Ülke ekonomisi bozuldu tek adam imparatorluğu yaşanmakta halk tedirgin torpil ve adam kayırma politikası üst seviyede , Tarım ürünlerini dışarıdan alıyoruz, çiftçiye tohumu gübreyi ilacı beleş vereceksin kotayı kaldıracaksın dışarıya ürün vermiyecek sin halkına bakacaksın. 

Tarlaları arazileri yabancıya satamaz sın limanlarımız yabancılara satamazsın bunlar bizim namusumuzdur insanın ülkenin namusu satılmaz. İki önemli proje ile bu ülke kalkınır 1.Müslüman Ülkeler'e Gümrüksüz ticaret serbestliği olmalı

2.Türk devletleriyle Siyasal alanda işbirliği yürütülmelidir. Hükümetin karşısında muhalefet olarak 6 lı ganyan var bunlar yeniden hükümet modelini değiştirmek istiyorlar halk demez'mi Ey Ali Babacan Ey Ahmet Davutoğlu 2017 yılında partili cumhurbaşkanlığını modelini siz imza atarak değiştirmedi nizmi ? Halk bizden yenilik istiyor biz doğruları parlamentoda dile getirince bu adam Faşist diyorlar bizi konuşturmuyor lar sosyal medya hep kendilerini anlatıyor bize yer verilmiyor. Biz ülkenin madenlerini yeraltı kaynaklarını satacaklar ını duyduk buna izin vermeyeceğiz sizden korkmuyoruz insanları üzüyorsunuz ekmeği ile işi ile korkutuyorsu nuz torpili adamı olmayanlara söz veriyorum Adaleti'de hukuku'da güçlendireceğiz yenilikçi parti olarak sizlere Söz veriyorum dedi . Daha sonra parite yeni katılanlara Rozetlerini taktı toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirdi salondan büyük alkışlarla ayrıldı.


Haber Merkezi
21.03.2022

Diğer Haberler