TÜMKİAD Kahramanmaraş’ta 7. Kahvaltı buluşmasını gerçekleştirdi

TÜMKİAD'ın 'İş insanları kahvaltıda buluşuyor' sloganıyla geleneksel hale getirdiği kahvaltı programının 7.’si gerçekleştirildi
TÜMKİAD Kahramanmaraş’ta 7. Kahvaltı buluşmasını gerçekleştirdi

Esentepe Akdo şubesinde gerçekleştirilen programa, 35 ayrı sektörden 50 iş insanı katıldı.

İş insanlarının tanışıp kaynaşması için sohbet muhabbet ortamında geçen toplantıya, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan’da katıldı.

TÜMKİAD Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık, iş dünyasından aldıkları olumlu tepkiler üzerine programı geleneksel hale getirdiklerini ve yaklaşık 7 aydan fazla süredir düzenli olarak etkinliğin gerçekleştirildiği ifade ederek, şunları kaydetti: “En büyük amacımız yerelde iş insanlarıyla bir araya gelerek, yeni fikirler üretmek, markalaşmak ve şehrimizin markalarının Dünya’da tanıtılmasını sağlamak istiyoruz. Tabanda kalkınma olmadan, birlik ve beraberlik olmadan, gelişme ve büyüme de olmaz. Biz bu programlarda bir araya gelerek, neler yapabilirizi konuşuyoruz ve reçete çıkartmaya çalışıyoruz.”

Eliaçık, TÜMKİAD’ın Kahramanmaraş’ta kurulduğu günden bu yana attığı küçük adımların büyük etkiler oluşturduğunu ve şehirde STK’cılık anlayışına yeni bir bakış açışı kazandırdığını hatırlatarak, misafirlerine TÜMKİAD’ın faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı.

MHP Milletvekili Sefer Aycan ise TÜMKİAD’ı daha önce İl Başkanlığı binasında ziyaret ettiğini ve yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek, “Burada çalışkan ve genç bir ekip var. Aynı zamanda vizyonlu bir İl Başkanı var.

Gerçekten çok güzel işler çıkartıyor. Şehrimiz adına ve iş dünyasına adına yaptıkları çalışmalardan dolayı her birini ayrı ayrı kutluyorum.” dedi.

 

Editör : ufuk DAĞLI 


Haber Merkezi
26.02.2022

Diğer Haberler