Orhan Ölmez Üniversitelileri Coşturdu

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) “24. Kültür, Sanat, Spor, Bahar Şenlikleri” kapsamında Üniversitemiz konser alanında Sanatçı Orhan Ölmez, pop müziğinden seçkin eserleri seslendirdi.
Orhan Ölmez Üniversitelileri Coşturdu

İçerdeyim, Adam ve Kadın, Ya Olmasaydın, Damla Damla gibi eski ve yeni albümlerinde yer alan, birbirinden güzel şarkılarını hayranlarıyla bir ağızdan seslendiren Orhan Ölmez, müzikseverlere unutulmayacak bir gece yaşattı. “Damla Damla”, “Su Misali”, “Dön Desem” ve “Gel Ne Olur ”gibi gönülleri fethetmiş şarkılarıyla şenlik alanını dolduran on binlerce öğrenci ve öğretim elamanlarına adeta müzik ziyafeti verdi.

Muhteşem Orhan Ölmez konserinin sonunda, Üniversitemiz GAÜN Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet İşbilir tarafından Bahar Şenlikleri anısına sanatçı Orhan Ölmez’e plaket ve çiçek takdim edildi. İşbilir, “Öğrencilerimizi sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle iç içe tutmaya çalışıyoruz, akademik yılın sonlarına yaklaştığımız şu günlerde öğrencilerimizin finaller öncesi stres atmaları için şenlikler önemli bir fırsat” diyerek bu muhteşem konseri veren Sanatçı Orhan Ölmez’e teşekkür etti.

 


Haber Merkezi
10.05.2018

Diğer Haberler