Başkan ÇAKABEYLİ ramazan bayramını kutladı

Başkan ÇAKABEYLİ’den Ramazan Bayramını kutladı ÇAKABEYLİ OTOMOTİV GAYRİMENKUL İNŞAAT GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Yönetim Kurulu Başkanı
Başkan ÇAKABEYLİ ramazan bayramını kutladı

Başkan ÇAKABEYLİ’den Ramazan Bayramı mesajı

ÇAKABEYLİ OTOMOTİV GAYRİMENKUL İNŞAAT GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Şahinbey ilçe Başkan Yrd ve Danışmanı Burhan ÇAKABEYLİ yayımladığı Ramazan bayramı mesajında tüm vatandaşların bayramını kutladı. Başkan ÇAKABEYLİ Mesajında,halkın bayramını şu sözlerle kutladı:

“Kalabalık sofralarda birlikte iftar açamamış olsak da, darda olanla dayanışmanın kıymetini anladığımız bir Ramazan ayını geride bıraktık. Ve yan yana olmadan da kalp kalbe olunabildiğini biliyoruz artık. Ramazan Bayramımız mübarek, feraha kavuşacağımız günler yakın olsun. ”

diyerek sözlerine devam eden Başkan ÇAKABEYLİ ,"Korona virüsten hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza, vatanı için şehit olan tüm kardeşlerimize bir kez daha Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.

Yurt içindeki ve yurt dışındaki bütün vatandaşlarımın mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyorum.

Bu bayramın ülkemiz, İslam alemi ve bütün insanlık için hayırlar getirmesini, Dünyanın ve Ülkemizin barış içinde yaşayacağı birlik beraberlik ile nice bayramları görmeyi temenni ediyorum." İfadelerini kullandı.

Editör : Ufuk DAĞLI 


Haber Merkezi
01.05.2022

Diğer Haberler