ADIM ADIM ŞAMPİYONLUK

2.ULUSLARARASI KUAFÖRLER YARIŞMASI
ADIM ADIM ŞAMPİYONLUK

Gaziantepli GÖKHAN YEŞİLBAĞ geçen hafta Antalya `da berberler ve kuaförler federasyonunun düzenlediği 2.ULUSLARARASI GÜZELLİK YARIŞMASI nda Gaziantep’i temsilen Erkek Berberleri Kategorisinde TÜRKİYE Birinciliğini Aldı.

Gazi Şehrimizin Şampiyonu Ayni Zamanda SALON GÖKHAN İsmini Göndere Çeken GÖKHAN YEŞİLBAĞ Başarının Sırrını YeniHaber Ailesiyle Paylaştı.

Mesleki Hayatında Kısa Sùrede Başarı Kupalarını Kaldiran YEŞİLBAĞ ; Öncelikle Geldiğim Bu Noktada Şahsıma Emek Verip Her Zaman Yanımda Olanlara Minnettarım.Elde Ettiğim Şampiyonluk Gururu Şahsım Ve Ekibim SALON GÖKHAN Çalısanlarına Ait Bir Öyküdür.

GaziŞehrimi Temsilen Gittiğim Yarışmada Bana Verilen Emeğin , Değerin Ve Güvenin Karşılığında Şampiyonluk Kupalarimla Dönüyorum.

Bu Şampiyonluk Gazianteplilere Aittir Diyerek ; Azim Ve Sabırlı Duruşumuzu Bozmadan Tamamiyle Müşteri Pörtfeyine Odaklanıp , BEN SUSTUM VE MAKASIMI KONUŞTURDUM , GAZİANTEP'in BAKIMINDA BİR MARKA VE ARMAYIZ Dedi.

Bizde YeniHaber Ailesi Olarak ; Evli Ve 1 Çocuk Babası Olan SALON GÖKHAN Ailesini Tebrik Eder , Kariyerindede Başarılar Dileriz.

 

Editör : ÖKKEŞ UĞUR YILDIZGİL

Muhabir : Ufuk DAĞLI 

 


Haber Merkezi
02.04.2021

Diğer Haberler