ADEM ENERJİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR ...

GAZİANTEP MERKEZLİ ELEKTRİK ELEKTRONİK , OTOMASYON VE YAZILIM FİRMASI OLAN ADEM ENERJİ ; GÜÇLÜ MEHENDİS KADROSU İLE BÖLGEDE HAKİMİYETİNİ KORUMAYA DEVAM EDİYOR ...
ADEM ENERJİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR ...

Güneydoğu bölgesinin köklü elektrik elektronik firmalarından ADEM ENERJİ çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Çalışanlarına ve müşetirilerine verdiği değerlerle firma kısa sürede büyüyerek globalleşme yolunda yeni adımlar atıyor...

Geçtiğimiz günlerde Gaziantep bölgesinin sevilen sanatçısı Hasan ÇOBAN ile bir organizasyon düzenleyen ADEM ENERJİ ve ADEM SOFTWARE firmaları sektörün önde gelen isimleri ile biraraya geldi.

 

 Gazetemize kısa demeçte bulunan yönetim kurulu başklanı Adem Çayraz ve yönetim kurulu üyesi Fatih Çayraz sektöre ışık tutmaya devam ediyor ..

Müşteri memnuniyetine önem veren firma yaptığı ARGE çalışmaları ile 2023 yılında iş hacmini büyük oranda artıracağının altını çizdi.

Firma işletme müdürü Mehmet Kılınç ise ; enerji sektörünün vazgeçilmezi olan firmamızın hedefleri arasında yeni ve daha kaliteli ürünlerle müşterilerin taleplerine daha hızlı hizmet vereceklerini belirtti. 

Güçlü ve donanımlı mühendis kadrosu ile çevre illerede hizmet veren Adem Enerji firması 2023 yılında global pazardada faaliyetlerini artıracaklarını belirtti.

Enerji verimliliği ile ilgili ARGE çalışmalarının devam ettiğini belirten Çayraz ; yaptığı seminerde renkli anlar yaşandı 

Kurumsal yazılımlar alanında faaliyet gösteren ADEM SOFTWARE yöneticisi Fatih Çayraz " 2022 yılını hedefimizin üzerinde kapatmanın gurunu yaşadıklarını ,  2023 yılında yeni ERP projeleri ve enerji verimliliği alanında yeni yazılmlarıla hız kesmeden yollarına devam edeceklerini belirtti.

Biz de YENİHABER ailesi olarak Adem Enerji ve Adem Software firmalarına başarılar dileriz...

Haber : Mehmet Kılınç / Teknoloji Haberleri 

Editör : Ufuk DAĞLI 


Haber Merkezi
19.01.2023

Diğer Haberler