ESKI FUTBOLCU TACİM TOPAL

Eski futbolcu Tacim topal isg uzmanı olarak iş hayatına devam ediyor
ESKI FUTBOLCU TACİM TOPAL

Eski futbolcu,aynı zamanda iş sagligi ve guvenligi uzmanı olan ve birçok firmada sevkiyat ve lojistik birimlerinde önemli işler ve projelere imza atan tacim topal gaziantepin öncü firmasına süpriz bir sekilde transfer olmuştur.

 

 

Tacim topal stratejinin öneme vurgu yaparak, güçlü bir şirket kültürünün şirketleri başarıya taşımada sağlam bir stratejiye göre daha emin bir yol olduğudur.

Bir şirketi inovatif hale getirmekte de en son, en kalıcı ve en büyük başarıya götürecek nokta, bir inovasyon kültürü yaratmaktır. Şirket kültürü, paylaşılan inançlar ve değerler sisteminden, kafalardaki kabul edilebilirlik şablonlarından ve yaşanarak öğrenilen yazılı olmayan kurallardan oluşur.

Şirketin, kendi kendini yaşatan, duygu, düşünce, inanç ve davranış kalıplarıdır. Bir başlangıç değil, zaman içinde atılan adımların bir sonucudur.

Ortak bir şirket kültürü oluşturmanın ise inovasyondan daha iyi bir yolu yoktur. Çünkü çalışanlar, fikirleri değer gördüğü ve çalışmalarının sonucu şirkete önemli katkıda bulunduğu için inovasyona sahip çıkar. Yeni bir kültürün oturması her ne kadar zaman alsa da kritik birkaç davranışa odaklanarak değişim hemen başlayabilir, diyerek sözlerini tamamladı...

 

Editör : ufuk DAĞLI 


Haber Merkezi
01.12.2020

Diğer Haberler